еМагазин

Tag : конститутивна

Македонија ТОП СТОРИИ

Денеска стартува конститутивната седница на новиот пратенички состав на Собранието

Редакција
Денеска во македонското Собрание со почеток во 11 часот треба да почне конститутивната седница на новиот пратенички состав на Собранието. ПОВРЗАНИ ВЕСТИ Kонститутивната седница на...