еМагазин

Tag : Крстоар

Локално ТОП СТОРИИ

На 14-годишно момче му се слошило и починало во битолското село Крстоар

Редакција
Од Министерството за внатрешни работи информираат дека во битолското село Крстоар, вчера ненадејно починал малолетник, на 14-годишна возраст. Според информацијата на СВР Битола, вчера, попладне...