еМагазин

Tag : Куманово-Крива Паланка

Локално ТОП СТОРИИ

22-годишно момче прегази пешак на патот Куманово-Крива Паланка, кој почина

Редакција
Дваесет и две годишно момче синоќа на магистралниот пат Куманово-Крива Паланка прегази 59-годишен пешак, кој почина на лице место, информираа од СВР Куманово. -Во 20.10...