еМагазин

Tag : кумановски

Локално ТОП СТОРИИ

Брат во кумановско Габреш си ја убил сестрата и нејзиниот син, другиот внук е ранет

Редакција
Поради нерасчистени семејни односи 66-годишен жител на кумановското село Габреш денеска си ја убил сестрата и нејзиниот син, а другиот внук е ранет, информираа од...