еМагазин

Tag : Лисичани

Локално ТОП СТОРИИ

49-годишен маж од Лисичани починал додека возел, возилото излетало од патот

Редакција
Маж од Лисичани починал додека возел, а неговото возилото излетало од патот, информираа од Министерството за внатрешни работи. -На 05.12.2023 во 06.15 часот во ОВР...