еМагазин

Tag : Марина Сати

Забава ТОП СТОРИИ

(Видео) Песната која ќе ја преставува Грција на Евровизија топ тема во земјата

Редакција
Како и во Македонија и во Грција секоја година преставникот за Евровизија предизвикува големо внимание во јавноста. Оваа година земјата ќе ја преставува популарната пејачка...