еМагазин

Tag : Миле Петков

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

„Макпетрол“ ќе овозможи работилници против врсничко насилство и во Општина Виница

Редакција
Општествено одговорната кампања на „Макпетрол“ ги проширува своите активности и во Општина Виница, информираат од таму. Во рамки на „Крени глас против врсничко насилство“, учениците...