еМагазин

Tag : Пескара вел

Бизнис ТОП СТОРИИ

ЕСМ склучи договор со „Пескара вел“ вреден 562,4 илјади евра

Редакција
Акционерското друштво за производство на електрична енергија Електрани на Северна Македонија (ЕСМ), во државна сопственост, Скопје, склучи договор за изведба на нова армирано бетонски канал...