еМагазин

Tag : АФП

БАШ НИ Е ЌЕФ

Фотографија на Атанасовски на листата на АФП за одбележување на 2018 година

Редакција
Фотографија на македонскиот фоторепортер Роберт Атанасовски се најде на листата на фотографии кои ќе ја одбележат 2018 година, во организација на компанијата „Никон“ и новинската агенција „Франс...