еМагазин

Tag : Роберт Атанасовски

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Фото) Леонардо ди Каприо сподели фотографија од македонскиот фоторепортер Роберт Атанасовски направена во Скопје

Редакција
Познатиот холивудски актер Леонардо ди Каприо на неговиот Инстаграм-профил сподели фотографија од македонскиот фоторепортер Роберт Атанасовски кој ја направил за АФП/Гети. Имено, фотографијата е фотографирана...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Фотографија на Атанасовски на листата на АФП за одбележување на 2018 година

Редакција
Фотографија на македонскиот фоторепортер Роберт Атанасовски се најде на листата на фотографии кои ќе ја одбележат 2018 година, во организација на компанијата „Никон“ и новинската агенција „Франс...