еМагазин

Tag : Леонардо ди Каприо

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Фото) Леонардо ди Каприо сподели фотографија од македонскиот фоторепортер Роберт Атанасовски направена во Скопје

Редакција
Познатиот холивудски актер Леонардо ди Каприо на неговиот Инстаграм-профил сподели фотографија од македонскиот фоторепортер Роберт Атанасовски кој ја направил за АФП/Гети. Имено, фотографијата е фотографирана...