еМагазин

Tag : Афродита

ТОП СТОРИИ Убава приказна

(Галерија) „Козметика Афродита“ прослави 50 години од своето постоење во Скопје

Редакција
Во присуство на водечките дами од словенечкиот козметички бренд Афродита, Звонка Новак Хабот, заменик директорка, Јудита Железник, одговорна за односи со јавноста и Катја Посл,...