еМагазин

Tag : Арафат

Македонија ТОП СТОРИИ

Во самоизолација и директорот на Финансиска полиција, Арафат Муареми откако контактирал со Зекири

Редакција
Директорот на Финансиска полиција, Арафат Муареми е во самоизолација, поради тоа што бил во контакт со пратеникот од СДСМ, Мухамед Зекири. „Би сакал да ве...