еМагазин

Tag : Арапи

Забава

(Видео) Лила Филиповска ги „зашемети“ Арапите во Дубаи

Редакција
Една од најпознатите македонски ТВ водителки Лила Филиповска на својот инстаграм профил објави видео и фотографии од неодамнешното патување во Дубаи. Лила како и вообичаено...