еМагазин
Image default
Забава

(Видео) Лила Филиповска ги „зашемети“ Арапите во Дубаи

Една од најпознатите македонски ТВ водителки Лила Филиповска на својот инстаграм профил објави видео и фотографии од неодамнешното патување во Дубаи.

Лила како и вообичаено изгледа прекрасно што не помина незабалежано од домаќините.

Фото/Видео: Инстаграм/Лила Филиповска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Звуците на Шуман и Брамс со германскиот гудачки квартет – Minguet Quartett 

Редакција

Станете вирална сензација со својот талент со новиот онлајн светски музички натпревар Bling2Sing

Редакција

Концерт на Влатко Стефановски и Мирослав Тадиќ за роденденот на „Охридско лето“

Редакција