еМагазин

Tag : Арбен Јашари

Македонија ТОП СТОРИИ

Арбен Јашари нов заменик директор на Бирото за јавна безбедност

Редакција
Арбен Јашари е нов заменик директор на Бирото за јавна безбедност – БЈБ на која позиција до вчера беше Ариф Асани. Од МВР за МИА...