еМагазин

Tag : Аргир

Бизнис

Осум банки во „трка“ за платниот промет на Поштата: До крајот на месецот треба да достават понуди

Редакција
До крајот на месецот банките кои изразија интерес да го вршат платниот промет во единиците на Пошта треба да одговорат за условите што ги нудат,...