еМагазин

Tag : „Аутомобили Груп“

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) Новиот Range Rover Evoque претставен во Скопје

Редакција
Вчеравечер, во срцето на Скопје, со современ динамички перформанс, премиерно беше претставен комплетно новиот Range Rover Evoque, луксузен компактен SUV, создаден за градот и надвор