еМагазин

Tag : Бајага

Забава ТОП СТОРИИ

(Видео+Фото) Првиот бакнеж ми беше со Бајага: Данијела Мартиновиќ во „Еден на Еден“

Редакција
Во весело издание какво што од неа се очекува, Данијела Мартиновиќ ќе ја гледаме во „Еден на Еден“ кај Жаре, во недела, на Канал 5...