еМагазин

Tag : бачила

БАШ НИ Е ЌЕФ

Попова Шапка доби Информативно-едукативен центар и две соларни еко-зони за одмор во две бачила

Редакција
Во сабота 12 јуни, во 13 часот во манастирскиот комплекс на Попова Шапка ќе се отвори Информативно-едукативен центар, прв од ваков вид во регионот. Информативно...