еМагазин

Tag : бачило

Локално

Сакал да заколе ветеринар во бачило бидејќи не му се допаднала постапката за субвенции

Редакција
Надворешната канцеларија за криминалистички работи при Одделението за внатрешни работи Гостивар, поднесе кривична пријава против Б.С.(41) од с.Шишево, скопско, поради постоење основано сомнение за сторено...