еМагазин

Tag : бакарна цевка

Македонија ТОП СТОРИИ

Крадци се обиделе да украдат бакарна цевка од станицата за течен кислород кај модуларната болница во Штип

Редакција
Крадци се обиделе да украдат бакарна цевка од боца за кислород во гас централата што го снабдува инфективното одделение во Клиничка болница-Штип. Станицата за течен...