еМагазин

Tag : бакшиш

Забава

(Видео+Фото) Наум Петрески во „Еден на Еден“: За една вечер земав 12.000 марки бакшиш

Редакција
Весела „Еден на Еден“ ќе гледаме во недела, на Канал 5 од 18.30 со Наум Петрески. Фолк пејачот на Жаре му откри кој бил неговиот...