еМагазин

Tag : Бамикор медика

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Во пожарот во ковид-центарот во Тетово, почина и здравствениот работник Ферди Шакири

Редакција
„Бамикор медика“ информираа дека нивниот вработен Ферди Шакири загинал во пожарот во ковид-центарот во Тетово. „Со длабока болка и тага ги известуваме сите наши соработници-пациенти,...