еМагазин

Tag : Батајница

Балкан

(Видео) Драматични сцени од Србија: Ходници преполни со починати во болницата во Батајница

Редакција
Ходници преполни со починати од Ковид-19 во црни вреќи, голем број на заболени со тешки клинички слики, лекари кои непрестано се на нозе… ова се...