еМагазин

Tag : Бебе Реџа

Забава

(Видео) Пејачката Бебе Реџа која е по потекло од Дебар на настап „леташе“ орел, па ја удрија со телефон во глава

Редакција
Американската пејачка со албанско потекло, Блета (Бебе) Реџа, која по потекнува е од Дебар (од страната на татко и) беше повредена на настап во Њујорк....