еМагазин

Tag : Беким Бајрамоски

Македонија ТОП СТОРИИ

Од корона вирусот почина првиот медиумски работник во Македонија

Редакција
Беким Бајрамоски кој работел како продуцент во телевизијата „Спектра“ во Лабуниште, е првиот медиумски работник кој почина од корона вирусот во Македонија. Според пишувањата на...