еМагазин

Tag : безалкохолно

БАШ НИ Е ЌЕФ

Нов пивски бренд во портфолиото на Пивара Скопје – Heineken 0.0 безалкохолно пиво

Редакција
Љубителите на добро познатиот и уникатен вкус на Heineken имаат уште една причина за задоволство: пристигна Heineken 0.0 со нула алкохол и 100% препознатлив Heineken...