еМагазин

Tag : бездна

Локално ТОП СТОРИИ

Тешка сообраќајна несреќа на Пониква: Девојка загина откако џип излета во бездна

Редакција
Едно лице загина, а две се потешко повредени во тешка сообраќајна несреќа што околу три часа по полноќ се случи во месноста Аеродром на Пониква....