еМагазин

Tag : ќебапчилница

Локално

Тројца го тепале во ќебапчилница во Чаир

Редакција
На 07.04.2019 во 11.00 часот во Полициската станица Чаир, С.Б.(55) од Скопје пријавил дека на 06.04.2019 околу 21.00 часот во кебапчилница на улица „Втора Македонска...