еМагазин

Tag : Фиат Цаноски

Македонија ТОП СТОРИИ

Апелација: Постапувањето по предметот ТНТ е во согласност со одредбите на Законот за кривична постапка

Редакција
Со реакција за обвинувањата на бизнисменот Фијат Цаноски, во врска со предметот „ТНТ“, кој се однесува на рушењето на комплексот „Космос“, се јавија од Апелациониот...