еМагазин

Tag : Фрики

Македонија ТОП СТОРИИ

Заев: За мене Кики и Фрики не постојат, нема да коментирам за некои псевдоними

Редакција
Декларацијата донесена на вчерашната седница на ЦО на СДСМ за борба против криминалот и корупцијата не алудира на никаков случај, туку е верификација на борбата...