еМагазин

Tag : Game of thrones

Забава

(Видео) Финалната сезона од Game of thrones почнува во април

Никола Осило
Љубителите на една од најгледаните ТВ серии Game od thrones ќе мораат да почекаат до 14 април, годинава за да ја проследат финалната 8 сезона