еМагазин

Tag : гепек

Локално

Пронајдени 15.000 пиротехнички средства во гепек на „мерцедес“ во Гостивар, приведено едно лице

Редакција
Денеска околу 10.40 часот на улица „Гоце Делчев“ во Гостивар, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар го лишиле од слобода З.К.(24) од...