еМагазин

Tag : гимнастичарка

Спорт ТОП СТОРИИ

(Видео) Италијанска гимнастичарка „растури“ на „Зајди, зајди“

Редакција
Италијанската гимнастичарка Александра Агиргиркулезе имаше прекрасен настап на македонската песна „Зајди, зајди“ што ги воодушеви публиката и жирито на натпреварот во Софија. Фото/Видео:Youtube/The Knotted ribbon...