еМагазин

Tag : гласачки места

Македонија

ДИК со детали: Гласањето тече без никакви проблеми

Редакција
Државната изборна комисија (ДИК) информираше дека веќе се отворени гласачките места во 32 наши дипломатско конзуларни претставништва во странство каде што 1.781 гласачи кои се...