еМагазин

Tag : Голден карпет

Забава ТОП СТОРИИ

Моника Црнокрак е новото лице на „Голден карпет“, кој стартува во новата сезона во ново студио

Редакција
Една од најгледаните забавни емисии на Канал 5, „Голден карпет“ на 5 ноември, недела во 19.30 часот започнува со новата четврта сезона во која се...