еМагазин

Tag : Градска болница

Локално

Кривична пријава за насилникот кој направи хаос во Градската болница во Скопје

Редакција
СВР Скопје поднесе кривична пријава против С.М.(31) од Скопје поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „напад врз службено лице при вршење работи...