еМагазин

Tag : Градски паарк

Локално

Се тепале тројца на двајца во дискотека во Градскиот парк

Редакција
На 08.09.2019 околу 03,30 часот во СВР Скопје во дискотека во градски парк-Скопје бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу Т.С.(28) и...