еМагазин

Tag : кациги за велосипед

Локално ТОП СТОРИИ

„Прв дојден, прв услужен“: Општина Центар доделува субвенции за кациги за велосипед и седишта за деца

Редакција
Општина Центар распиша Јавен повик за доделување на поединечна субвенција за жителите на Општина Центар, за купување на дополнителна опрема, односно седишта за деца или...