еМагазин

Tag : камионџии

Балкан

Грчките камионџии на протест поради „хаосот“ на граничниот премин Евзони

Редакција
Воведување временско ограничување за влез на камиони од Евзони, меѓу 7 и 19 часот, како и целосниот недостаток на организација во процесот на спроведување на...