еМагазин

Tag : Кампари

Бизнис ТОП СТОРИИ

(Фото) Пивара Скопје го проширува портфолиото со производите на Campari Group

Редакција
Како една од најважните стратешки определби до 2025-та година, Пивара Скопје продолжува да ја остварува визијата да стане 24/7 партнер на купувачите и консументите во...