еМагазин

Tag : Кангал

Локално

Кангал нападна човек кој се шетал со миленичето во Тетово

Редакција
На 24.04., во 15,45 часот, во ПС Тетово лицето Т.Д. (44) од Тетово пријавил дека на 22.04. околу 20,00 часот додека на ул. 142, го...