еМагазин

Tag : Капка

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

Престижна награда за Завар дизајн “German Design Award 2020” во категоријата Excellent Product Design Energy

Редакција
Специјалната колекција радијатори Drop (Капка) на Завар Дизајн е првонаградена на германските дизајнерски награди German Design Award 2020 во категоријата Excellent Product Design Energy. Дизајнот...