еМагазин

Tag : Караорман

Македонија ТОП СТОРИИ

(Видео) Бугарите сакаат пак да не земаат – стогодишник од Караорман порачува: Не ја давајте Македонија

Редакција
„Да сум малку помлад и јас би го виорел македонското знаме пред Собранието во Скопје„ со овие зборови екипата на телевизија Алфа ја дочека стогодишниот...