еМагазин

Tag : Катлановска бања

Локално

Починато лице пронајдено во базените на Катлановска бања

Редакција
На 31.03.2021 околу 10.20 часот во Полициската станица Петровец било пријавено дека било пронајдено починато лице во еден од базените во Катлановска бања, информира МВР....