еМагазин

Tag : Кичво

Локално

Кичевчанец пронашол три бомби во пластична кофа оставена на улица

Редакција
На 28.05.2019 година во 13.00 часот во Полициската станица Кичево било пријавено дека Љ.М.(56) од Кичево на ул.„4-ти Јули“ во пластична кофа пронашол три рачни...