еМагазин

Tag : Кили

Македонија

Куновска: Само Кили ја има точната реплика за Рада во овој момент

Редакција
Поранешната пратеничка од СДСМ на својот Фејсбук-профил упати саркастична забелешка до министерката за одбрана Радмила Шеќеринска во однос на слободата на демократското изразување и почитувањето...