еМагазин

Tag : Ким Јо Јонг

Свет ТОП СТОРИИ

(Видео) Сестрата на Ким Јонг Ун страв и трепет во Северна Кореја и регионот

Редакција
Неприкосновен лидер на Северна Кореја е Ким Јонг Ун, но сè повеќе се зборува за неговата сестра Ким Jo Џонг, која во јавноста беше претставена...