еМагазин

Tag : клинч

Македонија

Опозициските пратеници во „клинч“ со премиерот Заев за владината реконструкција

Редакција
Пратениците од опозицијата попладнево во рамки на 103. седница на Собранието на која треба да се гласа по предлозите за разрешување членови на Владата и...